Wednesday , 12 December 2018

25-vjeçarja i shkruan gruas së dashnorit, përgjigjja që merr është e pabesueshme

Tradhtitë në çift nuk janë më diçka e re apo ndonjë gjë e jashtëzakonshme në vendin tonë. Ka madje edhe raste kur tradhtinë mes një burri e një gruaje e marrin vesh edhe fëmijët e tyre, siç është ky rast për të cilin do t’ju tregojmë.

Bëhet fjalë për një vajzë, e cila na sjellë në redaksinë e “JOQ.al” mesazhet që e ëma ka shkëmbyer me dashnoren 25-vjeçare të të atit. Vajza thotë se babai i saj është një burrë 60-vjeçar që peshon rreth 120 kilogramë, ndërsa dashnorja e tij, e cila e ka pranuar edhe vetë, është e martuar dhe jeton në Itali.

Në bisedën mes dy femrave, pra gruas dhe dashnores, kjo e fundit i tregon se duhet të dijë si ta mbajë burrin dhe të mos ua lërë të tjerave ta marrin. Epike është përgjigja e gruas teksa i përmend se 25-vjeçarja e do bashkëshortin e saj vetëm për para. “Mendon se do i marrësh para, po vetëm… ke për t’i marrë”, – i thotë gruaja.

Biseda e plote

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Ditari:
error: