A është vrarë Adelajda? Mjekët sqarojnë të vërtetën (Video)

Vdekja e parakohshme dhe e papritur e gazetares Adelajda Xhamani është klasifikuar nga Policia si vdekje për shkaqe natyrore.
Por sipas te gjitha analiza te kryera te verteten e Adeles policia me ne fund e zbulon se ajo nuk vdiq nga dita por vdiq nga nje dor e lig e cila e vrau ate ne moshen me te mir,do kuptoni te verteten ne videon qe do ta shihni duke klikuar ne reklam , pse vdekja e saj ka qen ne dyshime dhe detaje tjera

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Ditari:
error: