Tuesday , 18 September 2018

Aksident tragjik, vdesin tre anëtarë të familjes Hasani, po ktheheshin nga dasma (Pamje)


Një ngjarje tragjike ka ndodhur në orët e para të mëngjesit, ku tre adoleshentë kanë humbur jetën pas një aksidenti në afërsi të fshatit Kosovë e vogël në Lushnjë, ndërsa një i katërt ka arritur të mbijetojë.Mësohet se katër të rinjtë ktheheshin nga një gëzim familjar kur automjeti me të cilin ata po udhëtonin tip “Benz” me targa AA953AZ ka dalë nga rruga duke përfunduar në një kanal ujitës.Viktimat e aksidentit të rëndë janë M.Rika, 16 vjeç, F.Rika, 17 vjeç dhe S.Sheqi,16 vjeç, i plagosuri mësohet se është Françesko Mara…KLIKO REKLAMEN QE TE SHFAQET VIDEO E AKSIDENTIT …

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Ditari:
error: