Wednesday , 12 December 2018

Arjan Çani zbulon se sa e ka rrogën. Uh, aq sa nuk ja zë goja ta… (video)

Moderatori i njohur Arjan Çani ishte mbrëmë i ftuar në emisionin “Why Not”, ku ndër të tjera ka folur edhe për pagën e tij.“Është e lartë, nuk do preferoja ta thoja shifrën por është një rrogë shumë e mirë. Është emision komercial i cili ka çmime shumë të mëdha dhe kam shumë sponsora. Nuk dua ta them, jo për sekret, por nuk ka ndonjë rëndësi. Se unë do ta bëja .Per me shume ndiqni linkun mbi reklame per ta shikuar kete video.

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Ditari:
error: