admin

Pasi Flori Mumajesi shpërndau klipin e ri të Noizy-t, por mënyra se si i’a kthenë reperi habitë të gjithë…[FOTO]

Ata të dy nuk janë dalluar ndonjëherë për ndonjë miqësi, por sot është ndryshe. Flori Mumajesi dhe Noizy kanë kthyer faqe duke krijuar një marrëdhënie vërtet miqësore mes tyre. Ka qenë producenti i Threedots ai që ka shpërndarë klipin e Noizy-t dhe Ledrit në faqen e tij të Instagram dhe …

Artikulli i plotë »

Zbardhen pamjet e shpërthimit në Vlorë, ku u gjymtua një i ri. KUJDES Pamje të rënda (VIDEO)

Zbardhen pamjet e shpërthimit në Vlorë, ku u gjymtua një i ri. KUJDES Pamje të rënda (VIDEO) Lajme 3 Shikimet Një makinë tip fuoristradë u hodh në erë, ndërsa ishte në lëvizje në qytetin e Vlorës, pranë degës së Sigurimeve Shoqërore. Nuk dihen ende rrethanat e ngjarjes, por siç shihet …

Artikulli i plotë »
error: