Wednesday , 12 December 2018

admin

Befason Shkurte Fejza: Ja çka thotë për Shyhrete Behlulin, tregon si … (Video)

Befason Shkurte Fejza: Ja çka thotë për Shyhrete Behlulin Këtë te diele per nder te festës së 28 Nentorit, Dites së Flamurit mysafir të emisionit Kojshia Show ishin bilbili i muzikes popullore, Shkurte Fejza dhe burri i saj, Hajrushi. Gjatë emisionit, moderatori i bën disa pyetje provokative për Shyhrete Behlulin …

Artikulli i plotë »

“Erdhi vetë, e trajtova mirë”, si i zbuloi Policia të miturën dhe 22-vjeçarin. U kapën duke bërë …

Policia e Fierit arrestoi dje një 22-vjeçar për marrëdhënie seksuale me të mitur, pasi u kap në banesën e tij me një vajzë 13 vjeçe. Sipas Policisë, Oltjon B., banues në Kallm, Fier, është kapur në flagrancë duke kryer marrëdhënie seksuale me 13- vjeçaren A.L., për të cilën ishte vënë …

Artikulli i plotë »

EKSKLUZIVE: Pas zgjedhjeve, Lajm shumë i mirë nga Zvicra, nëse doni të punoni, tani është koha, ja detajet

EKSKLUZIVE: Pas zgjedhjeve, Lajm shumë i mirë nga Zvicra, nëse doni të punoni, tani është koha, ja detajet…Pas 2018 më shumë njerëz janë duke u kërkuar puntorë për drejtime të ndryshme në Zvicër. Numri i vendeve të lira është rritur me 3 për qind. Dhe ky është një rast shumë …

Artikulli i plotë »

7 gjërat e çuditshme që gratë duan të bëjnë në dhomën e gjumit, kanë turp t’ja thonë partnerit

Shtatë pikat që janë shkruar më poshtë janë vetëm disa nga gjërat e çuditshme apo fantazitë të cilat janë të dëshiruara nga të gjitha gratë në shtrat. Të gjitha femrat duan që bashkëmoshatarët e tyre të dinë për detajet e mëposhtme, por në disa raste mund të jenë të turpshme …

Artikulli i plotë »

Nusja i kërkon Eni Çobanit t’i mbajë vjehrrin në shtëpi, ajo “ia fut bukur” me përgjigjen e saj (Video)

Një situatë mjaft e tensionuar është krijuar pasditen e sotme në emisionin “Shihemi në Gjyq” të Eni Çobanit. Përballë njëri – tjetrit kanë vjehrri dhe nusja dhe në debat e sipër, kjo e fundit i kërkon Eni Çobanit ta marrë ajo vjehrrin sepse nëse nuk i sjell certifikatën e pronësisë …

Artikulli i plotë »

FOTO +16/ Shokon balerina e njohur e “Stop”! I dalin të gjitha në shesh në emision ‘live’! VIDEO

Modelja Alesia Bami tashmë është një nga velinat e emisionit “Stop”. Megjithatë gjatë emisionit të sotëm duket se ajo ka patur një incident me fundin. Në një çast që është fokusuar nga kamera ajo ka qenë në një moment të papërshtatshëm ku i ka treguar të gjitha pasi fundi i …

Artikulli i plotë »
error: