admin

Rrëzohet një avion në Shqipëri, dyshohet per shume…

Rrëzohet një avion në Shqipëri, Berisha nxjerr fotot dhe pretendon se është i “narko-mushkonjave”, duke dyshuar se ne avion kishte shume droge, shkruan tv shenja. Bie një avion në periferi të Lezhës. Lajmin e ka publikuar para pak minutash ish-kryeministri Sali Berisha, referuar denoncimit të një mesazhdërguesi në rrjetet sociale, …

Artikulli i plotë »

U Deshën Gjashtë Orë Për Ta Ndërtuar, Por Sa Kushton Kjo Shtëpi? (VIDEO)

Në një kohë kur çmimet e pasurive të paluajtshme po kalojnë kurfirin, italiani Renato Vidal ka krijuar një alternativë të shkëlqyeshme për banesat tradicionale. Iu deshën vetëm gjashtë orë për të ndërtuar këtë shtëpi. Ndërsa kompania që prodhon këto shtëpi, tregon se cmimi për një shtepi të tillë sillet nga …

Artikulli i plotë »

Ky “sekret” do t’ju ndihmojë të eliminoni dhjamin nga trupi në kohë rekord!

Humbja e peshës është një nga sfidat kryesore, kur bëhet fjalë për ruajtjen e shëndetit të mirë. Ka miliona mënyra për të humbur kile, madje edhe nga ato që premtojnë rezultate të shpejta, por shumica e tyre të përfundojnë duke dështuar. Kjo recetë me vetëm një barishte të shëndetshme është …

Artikulli i plotë »
error: