Befason Shkurte Fejza: Ja çka thotë për Shyhrete Behlulin, tregon si … (Video)

Befason Shkurte Fejza: Ja çka thotë për Shyhrete Behlulin
Këtë te diele per nder te festës së 28 Nentorit, Dites së Flamurit mysafir të emisionit Kojshia Show ishin bilbili i muzikes popullore, Shkurte Fejza dhe burri i saj, Hajrushi.

Gjatë emisionit, moderatori i bën disa pyetje provokative për Shyhrete Behlulin ndërsa Shkurta tha disa gjëra për Shyhrete Behlulin.

Se për çka bëhet fjalë shikoni në videon më poshtë:

 

 

 

VIDEO

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Ditari:
error: