Bes Kallaku poston foton me Ijen, por i kometi i Capital T është epik…[FOTO]

Ija është kthyer në një ndër personazhet më të pëlqyer edhe të komentuar në rrjete sociale, kjo për shkakt të nipit të saj, Bes Kallaku. Aktori i humorit ka postuar në llogarinë personale në Instagram ku shihet bashkë me Ijen ku si mbishkrim ka:
“Photo of the night” në shqip përkthehet ‘Fotoja e natës’, por mes shumë komenteve ai që ka rënë në sy është ai i reperit të njohur, Capital T.
“Photo of the month”, në shqip përkthehet ‘Fotoja e muajit’ shkruan Kapo me shaka./intv.al

 

 

 

 

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Ditari:
error: