Aktualitete

Zbardhen pamjet e shpërthimit në Vlorë, ku u gjymtua një i ri. KUJDES Pamje të rënda (VIDEO)

Zbardhen pamjet e shpërthimit në Vlorë, ku u gjymtua një i ri. KUJDES Pamje të rënda (VIDEO) Lajme 3 Shikimet Një makinë tip fuoristradë u hodh në erë, ndërsa ishte në lëvizje në qytetin e Vlorës, pranë degës së Sigurimeve Shoqërore. Nuk dihen ende rrethanat e ngjarjes, por siç shihet …

Artikulli i plotë »

“Erdhi vetë, e trajtova mirë”, si i zbuloi Policia të miturën dhe 22-vjeçarin. U kapën duke bërë …

Policia e Fierit arrestoi dje një 22-vjeçar për marrëdhënie seksuale me të mitur, pasi u kap në banesën e tij me një vajzë 13 vjeçe. Sipas Policisë, Oltjon B., banues në Kallm, Fier, është kapur në flagrancë duke kryer marrëdhënie seksuale me 13- vjeçaren A.L., për të cilën ishte vënë …

Artikulli i plotë »

EKSKLUZIVE: Pas zgjedhjeve, Lajm shumë i mirë nga Zvicra, nëse doni të punoni, tani është koha, ja detajet

EKSKLUZIVE: Pas zgjedhjeve, Lajm shumë i mirë nga Zvicra, nëse doni të punoni, tani është koha, ja detajet…Pas 2018 më shumë njerëz janë duke u kërkuar puntorë për drejtime të ndryshme në Zvicër. Numri i vendeve të lira është rritur me 3 për qind. Dhe ky është një rast shumë …

Artikulli i plotë »

LAJMI FUNDIT: Harroni rezultatet e zgjedhjeve, Digjet autobusi me shqiptarë në këtë qytet, ka edhe te vdekur…

LAJMI FUNDIT: Harroni rezultatet e zgjedhjeve, Digjet autobusi me shqiptarë në këtë qytet, ka edhe te vdekur..Një rast i rende ka ndodhur ne prishtinë me nje autobus ne te cilin po udhetonin rreth 30 persona. Autobusi me pasagjerë shqiptarë është përfshirë nga flakët para pak minutave. Autobusi është djegur plotësisht, …

Artikulli i plotë »
error: