Aktualitete

LAJMI FUNDIT: Tronditet e gjithë Kosova nga kjo qe sapo ndodhi para 20 min ka edhe te vdekur (Video)

Dy persona janë vrarë dhe tre të tjerë janë plagosur në një atentat me armë zjarri që ndodhi në një lokal në qytetin e prishtinës. Raportohet se njëri nga viktimat është (F.G). Atentatorët qëlluan me breshëri kallashnikovi nga një makinë dhe më pas u larguan në drejtim të paditur. Ndërsa …

Artikulli i plotë »

Dude Balaj e “kall” Kuvendin, shikoni si është dukur ajo sot në seancë, nxjerr komplet…

Dude Balaj është njëra nga deputetet më të përfoluar në Kuvendin e Kosovës, shkruan Botapress.infoAjo përfolet për veshjen e saj ekstavagante dhe për linjat trupore që ajo i gëzon.Në seancën e Kuvendin që është mbajtur sot ajo ka vendosur t`i çmend të gjithë me veshjen e saj dhe linjat super …

Artikulli i plotë »

Lajmi Fundit, Ekskluzive: Luftë mes shqiptarëve dhe serbëve në Gjermani, katër të…

Një mosmarrëveshje afatgjate, midis dy familjeve të mëdha serbe dhe shqiptare fqinje në Wuppertal-Vohwinkel të Gjermanisë, të hënën ka eskaluar në betejë të vërtetë. Katër persona kanë pësuar plagë të rënda dhe janë dërguar nëpër spitale, Policia gjermane tashmë i ka filluar hetimet më të hollësishme, kamerat në gjermani e …

Artikulli i plotë »
error: