Aktualitete

Nuk do ta besonit por emri i vërtetë i Linda Morinës është Fexhrie, por a e dini se nga cili qytet vjen?

Kush është? Nga vjen? Si quhet tamam? Është kështu apo vetëm po luan? Cila është historia e vërtet e vajzës me çifteli? Ka kaq shumë pyetje dhe shumë pak përgjigje rreth Lindës, që disa pretendojnë se quhet Fexhrije, që disa thonë se është nga rrafshi i Dukagjinit, disa nga Drenica, …

Artikulli i plotë »

Me të brendshme ose jo, vajza seksi që zëvendësoi Rashelin, do t’ju çmendë me këtë video

Largimi i Rashelit dhe zëvendësimi i saj me vajzën seksi Kejvina Kthella bëri shumë bujë. Pas daljes së velinës së re në emisionin “Xing me Ermalin” kanë shpërthyer komente të shumta lidhur me performancën e bukuroshes, e cila është shfaqur mjaft provokuese në kërcimin e saj, aq sa u dyshua …

Artikulli i plotë »

Ish-gruaja i kërkoi t’i blinte ilaçet vajzës dhe ai nuk hezitoi, por kur futet në shtëpi i thyhet zemra

Divorcet janë një proces shumë i vështirë, sidomos kur ka fëmijë të përfshirë. Betejat ligjore dhe ndarja nga familja mund të jetë traumatike jo vetëm për të rriturit, por dhe për fëmijët. Një burrë ka shpërndarë në Facebook një përvojë që ka shkaktuar admirim dhe është një shembull i madh …

Artikulli i plotë »
error: