Argëtim

24-vjeçari shqiptar përndiqte dhe kërcënonte ish të dashurën italiane: Do të jesh gjithmonë e imja

Policia italiane në zonën e Monzas ka vënë në pranga një 24-vjeçar shqiptar me akuzat e dhunës seksuale, rrëmbim, lëndim dhe përndjekje. Viktimë e këtyre akteve është ish-e dashura e tij, me të cilën ishte njohur që kur ajo ishte 12-vjeçe. Vitin e kaluar vajza e ka denoncuar djalin në …

Artikulli i plotë »

Ekskluzive Arilena Ara tregon se kush ia mori Virgjinitetin dhe kur ia …

Detajet intime nga jeta e këngëtarëve tërheqin gjithmonë vëmendjen, sidomos nëse bëhet fjalë për marrëdhëniet e tyre seksuale. Kështu ka ndodhur me këngëtaren, Arilena Ara, e cila në një intervistë për emisionin Thumb ka treguar se kush ia ka marrë virgjërinë. “Nëntori ma mori”, – është përgjigjur këngëtarja me humor. …

Artikulli i plotë »

Papa e pyet Melanien se çka i jep Trumpit për të ngrënë, ja përgjigjia e saj

Një bashkëbisedim i shkurtër mes Zonjës së Parë, Melania Trump dhe Papa Françeskut, po bën xhiron në rrjetet sociale. Melania dhe Ivanka Trump po shoqërojnë presidentin amerikan, Donald Trump, në turin e tij të parë ndërkombëtar. Pas Izraelit, ata u ndalën në Vatikan ku takuan Papa Françeskun. Në një moment …

Artikulli i plotë »
error: