Jetë dhe Stil

Mbeti shtatzënë kur ishte 11-vjeçe, familjarët në ethe se kush është në të vërtetë babai i fëmijës (Foto/Video)

Një vajzë 12-vjeçe nga Ukraina do të kuptoj në një emision televiziv, nëse babai i fëmijës së saj është njerku apo njëri nga dy vëllezërit, shkruan Daily Mail. Tanya Luchishin kishte mbetur shtatzënë kur ishte vetëm 11-vjeçe, dhe fillimisht kishte thënë se babai i vajzës së saj Diana, është fqinji …

Artikulli i plotë »

Nuk do ta besoni, Ja sa kushtojnë këpucat e djalit të presidentit Hashim Thaci i cili i pat mbathur në ditën e votimeve…

Endrit Thaçi dje ka qenë i pranishëm në votime se bashku me prindërit e tij. Ai dukej tamam si një zotëri. Madje shumë femra e shikuan dhe e pëlqyen atë. Ai sa më shumë rritet aq më shumë ngjanë me babin e tij Hashim Thaçin. Por duke pasyr parasysh gjendjen …

Artikulli i plotë »

Dilema e vajzës shkodrane: Im shoq pi shumë, iu dorëzova vjehrrit në shtrat. Po tani ç’të bëj?

E dashuruar me ish-vjehrrin dhe në dilemë se si do ta presin lidhjen e tyre familjarët e saj dhe ish-burri. Kjo është historia e një gruaje nga Kopliku, e rrëfyer për “ShkodraNews”. “Po kryej marrëdhënie seksuale me ish-vjehrrin tim dhe duam të martohemi bashkë. Kam qenë e martuar në Koplik, …

Artikulli i plotë »
error: