Jetë dhe Stil

Po ti a e ke tradhtuar gruan? Elvis Naçi i ‘mbyll gojën’ të gjithëve me përgjigjen e tij

Ditët e fundit, Elvis Naçi ka qënë në qendër të vëmendjes pas deklaratës së tij mbi tradhtinë bashkëshortore, deklaratë të cilën shumë e kritikuan e të tjerë e mbështetën mendimin e tij. I ftuar sot në “Pasdite në Top Channel”, imami sqaroi që fjalët e tij janë kuptuar gabim pasi …

Artikulli i plotë »

Martohet djali i bosit shqiptar, lulet nga Hollanda, kuzhina nga Italia, ja dasma madhështore që ju kushtojë 500 mij euro (Foto)

Prej një jave në familjen e biznesmenit të suksesshëm shqiptar Shefqet Kastrati, ka nisur festa. Djali i tij Musa Kastrati dhe nusja Adela, martohen sonte në një dasmë me shpenzime marramendëse, detajet e së cilës na lanë me gojë hapur.Në fakt dasma do të zgjasë tri ditë, por sonte është …

Artikulli i plotë »

Skandaloze: Teuta Krasniqit i del video nudo. Shiko VIDEO-n ku ajo shfaqet cullak

Teuta Krasniqi është protagonistja kryesore e filmit “Distant Angels”, në të cilin ka punuar qe një kohë. Aktorja mjaft e përfolur në vitet e fundit, në këtë projekt luan krahas aktorit të njohur, Nik Xhelilaj. Ndërkaq, filmi është prodhim i Gjergj Xhuvanit, kurse aty luan edhe Rinaldo Rocco. Prive ka …

Artikulli i plotë »

Prezantohen të gjeturat e hulumtimit “Gratë në mediat e shkruara”

Agjencia për Barazi Gjinore do të prezantojë të gjeturat e hulumtimit “Gratë në mediat e shkruara” Ky hulumtim është bazuar në të dhënat dhe informatat e mbledhura përmes monitorimit dhe analizës së artikujve në mediat e shkruara, për periudhën 2014-2015, ku janë prezantuar gratë, në shtatë gazetat ditore. Të gjeturat …

Artikulli i plotë »

E pabesueshme se çfarë metode përdori kjo vajzë studente për të kaluar provimin (Foto)

Për studentët ditët e fundit të verës lidhen me provimet e vjeshtës dhe stresin që ato sjellin. Ata shpesh përdorin mënyra nga më të ndryshmet për të kopjuar, të cilat në të shumtën e rasteve nuk funksionojnë. Mirëpo, një studente ka menduar një zgjidhje “djallëzore” për të mbajtur mend formulat. …

Artikulli i plotë »
error: