Jetë dhe Stil

Kjo limuzinë do të duket fantastike nga jashtë? Prisni derisa të shihni nga brenda dhe do të Habiteni..!!

Një ëndërr kjo limuzinë e mrekullueshme! Sepse këtu ne propozojmë se është diçka me të vërtetë e këndshme për të parë dhe ndoshta është një ëndërr për shumë njerëz, dhe ka shumë të ngjarë që edhe për këtë arsye filmi në fjalë po merr një numër shumë të mirë të …

Artikulli i plotë »

E besoni? Keto 3 përbërësit që do të zhdukin menjëherë kilet e tepërta

Bëhet fjalë për limon, mjaltë, kanellë dhe ujë të ngrohtë. Përbërësit: 1 lugë gjelle me pudër kanelle; gjysmë limoni i qëruar; 1 lugë gjelle mjaltë; 1 gotë me ujë të ngrohtë; Përgatitja: Nuk kërkon ndonjë përgatitje të madhe. Hidhni lugën me kanellë në gotën me ujë të ngrohtë dhe më …

Artikulli i plotë »

Një Foshnje gjigande njerëzore… Unë nuk kam asnjë fjalë Shiko Videon..!

Një Foshnje gjigande njerëzore… Unë nuk kam asnjë fjalë Shiko Videon..! Një fëmijë 10-muajsh që vuan nga një çrregullim i rëndë rritës është rritur tashmë në madhësinë e një mesatare pesë vjeçare – dhe nuk tregon asnjë shenjë të ngadalësimit. Indigo Nowakowsky-Kaiuha vuan nga sindroma e Beckwith-Wiedemann, një çrregullim i …

Artikulli i plotë »
error: