Kuriozitete

Historia e rrallë! Mjekët hapin barkun e shtatzënës, por fëmija nuk ishte…

Një eksperiencë të frikshme ka përjetuar në sallën e lindjes Ambra Hughes, një 21 vjecare angleze. Siç raporton tabloidi britanik “Daily Mirror”, vajza iu nënshtrua një ndërhyrjeje cezariane pas 30 javëve shtatzënie për të sjellë në jetë të voglën Olly. Por, duke bërë prerjen mjekët nuk gjetën gjurmë të fëmijës …

Artikulli i plotë »

E mbani mend Noçen me tatuazh te gjoksi në “Big Brother”? Ja çfarë bën sot (foto)

Vajza fierake që çmendi të madh dhe të vogël në edicionin e parë të “Big Brother” vështirë se do të harrohet nga publiku.Najada Konomi, e pagëzuar me nofkën Noçe brenda edicionit të parë të këtij reality show, prej kohësh i mungon intervistave, ama është aktive në rrjete sociale.E kush nuk …

Artikulli i plotë »

Bëri seks gjatë ciklit menstrual, të gjithë “vdiqën” nga kureshtja për ta kuptuar se çka i ndodhi

Seksi gjatë ciklit menstrual është një çështje e preferencave personale dhe besimeve kulturore. E vërtetuar mjekërisht, është e sigurt që të keni marrëdhënie seksuale gjatë ciklit menstrual, për aq kohë sa bëni seks të pa mbrojtur, transmeton Gazeta Shneta. Një gjinekologe, e cila tregon se e praktikon seksin gjatë ciklit …

Artikulli i plotë »
error: