Kuriozitete

Në çfarë moshe e kanë humbur virgjërinë vajzat e reja? Përgjigjet që do iu lënë pa fjalë (Video)

Virgjëria mbetet një temë mjaft e diskutueshme në shoqëri dhe në vendin tonë konsiderohet ende si një temë tabu. Mirëpo, duket se vende të tjera, e kanë tejkaluar këtë problem. Rasti më konkret në Amerikë, ku duket se vajzat apo djemtë nuk e kanë fare problem të tregojnë moshën e …

Artikulli i plotë »

Habilajt i ‘dërgojnë’ sms, si i përgjigjet Rama provokimeve të Arjan Canit (Video)

I ftuar në emisionin “Zonë e Lirë” në ‘Tv Klan’ kryeministri Edi Rama i është përgjigjur pyetjeve të bëra nga Arian Çani në intervistën e përgatitur me titullin “Sekretaria telefonike e Edi Ramës”. Ndër pyetjet më të sikletshme pa diskutim ishin ato të drejtuara për çështjen e Tahirit dhe për …

Artikulli i plotë »

Shokon modelja: Cfarëdo që bëj është e kotë, sado arritje në karrierë, përseri të gjithë flasin vetëm për…

Ish rrëshqitësja ruse mbi akull Anna Semenovich, është ankuar se karriera e saj ka mbetur nën hije për shkak të madhësisë së gjinjve të saj. Kjo bukuroshe kishte përfaqësuar vendin e vet në kampionatet botërore 1998 dhe 2000, ndërsa një vit më vonë ishte pensionuar Sot është një manekine e …

Artikulli i plotë »

Nëna shokohet kur dëgjon çfarë belbëzonte kukulla që i bleu vajzës

Një nënë ka mbetur e shtangur pasi dëgjoi çfarë belbëzonte një kukull të cilën ia kishte blerë vogëlushes së saj për ditëlindje. “Prisja që ajo të kishte të regjistruar fjalën “mami” ose “babi” por kukulla thotë fjalën “ku*vë”. Kam mbetur pa fjalë… tani vajza ime imiton kukullën dhe fillon të …

Artikulli i plotë »

Djali akuzon live të atin: S’të them dot baba, fle me gruan time. Shpërthen vjehrra: E le peng dhe ike në Angli

Historisë së pazakontë që po trajtohet sot në emisionin ‘Me zemër të hapur’ i është shtuar edhe një denoncim i rëndë. Pas dëshmisë së Zenepe Bicit nga Dragostunja e Librazhit, vjen dhe reagimi nga djali, Xhoni Kulli, i cili akuzon babain e tij se po fle me gruan e tij. …

Artikulli i plotë »
error: