Kuriozitete

Censura arabe: Jo vetëm që shlyen gruan nga reklama, bën diçka edhe më të tmerrshme (Foto)

Një kompani e cila ka dhjetëra dyqane në Arabinë Saudite, është duke u përfolur më së shumti në rrjetet sociale për shkak të reklamës më të re të pishinave të gomës. Ata kanë modifikuar fotografinë origjinale të një familje duke u argëtuar në pishinë, që shërben si reklamë për këtë …

Artikulli i plotë »

Ky miliarder ofron 180 milionë dollarë për atë që martohet me vajzën e tij, por vajza ka një problem!

Miliarderi kinez Cecil Chao, po ofron shumën marramendëse të 180 milionëve dollarë për çdo mashkull që do të martohet me vajzën e tij lezbike. 34-vjeçarja Gigi Chao është një lesbike që pret që i ati i saj të pranojë këtë fakt, ndërsa shpreson që ai të ndalojë së tentuari për …

Artikulli i plotë »

Millovani 44 vjeçar nga Serbia, martohet me vajzën 22 vjeçare nga Shkodra, ia mer dorën vjehrrës shqiptare (Foto)

Tema e martesave mes vajzave shqiptare me serbët e zonave rurale ka bërë bujë në median shqiptare dhe në atë të huaj. Këtë herë revista e njohur “Vice” vjen me një fotoreportazh nga një prej këtyre martesave. Sanja Knezeviç shkruan se në fshatrat serbe mungojnë vajzat e reja, ndërsa e …

Artikulli i plotë »

Kjo është bebja shqiptare me emrin më të çuditshëm në botë, ka habitur edhe gjermanët..

Nuk është shaka: Kjo foshnjë quhet Krefelda, ashtu sikurse qyteti Krefeld, ku ajo ka ardhur në jetë, më 16 mars”, shkruan derwesten.de.Ajo ka emrin më të çuditshëm në botë, ose, së paku në Gjermani! Foshnja me prindër nga Kosova ka marrë emrin e qytetit në të cilin është lindur, Krefeld. …

Artikulli i plotë »
error: