Kuriozitete

Ndahet nga i dashuri edukatorja. Ja si ia nxjerr inatin djalit të tij në kopësht (Video)

Një edukatore, e cila ishte lidhur me një prej prindërve të fëmijëve që kishte në kopësht, i ka dhënë fund lidhjes. Sipas gazetarit të “Aldo Morning Show”, burri është rikthyer tek gruaja e tij, por pas ndarjes edukatorja është hakmarrë me djalin. Gazetari tha se edukatorja ka dhunuar të miturin …

Artikulli i plotë »

Prekëse: “I dashur babi kur të rritem do më quajnë k**vë dhe për këtë fajtor do jesh ti” /VIDEO

Sipas Organizatës Botërore të Shëndetësisë, një në tre femra përjetojnë dhunë fizike ose seksuale gjatë jetës së tyre. Për të nënvizuar rëndësinë e kësaj situate alarmante, një kompani norvegjeze e quajtur “Care Norway” publikoi një video me titull “#DearDaddy” (I dashur babi). Klipi i shkurtër ka marrë miliona klikime dhe …

Artikulli i plotë »
error: