Kuriozitete

Gjashtë koka hudhre të pjekura, të shëroni çdo pjesë të trupit tuaj

Hudhra është një ndër ushqimet më të shëndetshme në planet. Ajo mund të përdoret për kurimin e shumë komplikimeve shëndetësore, duke përfshirë sëmundjet e zemrës, kolesterolit të lartë, sulmit në zemër, presionit të lartë dhe të ulët të gjakut si dhe rrjedhjen e reduktuar të gjakut. Përfitimet e mrekullueshme nga …

Artikulli i plotë »

Vajza nga Durrësi nxjerr në shitje virgjërinë, lajmërimi i saj do t’ju lërë pa fjalë

hitja e virgjërisë është çështje pikëpamjesh, por që duhet thënë se është kthyer në trend ose nga nevoja ose nga dëshira për famë. Deri më tani kemi parë raste vetëm nga jashtë kufijve shqiptarë, por ja që paska edhe në Shqipëri vajza që shesin virgjërinë…dhe shumë shtrenjtë madje. Është vajza …

Artikulli i plotë »

Mendohet se ai e la për punë virgjërie, Xheni “zhburrëron” Benardin me foton e fundit që poston (FOTO)

Një nga lajmet më të bujshme të ditëve të fundit është padyshim ajo e Xhenit dhe Benardit. Çifti që kanë dalë nga spektakli BB dhe që vazhduan për shumë kohë jashtë, por siç duket diferencat e tyre u kanë dhënë fund lidhjes. Megjithëse të ndarë, ata vazhdojnë të jenë çift …

Artikulli i plotë »
error: