Kuriozitete

Këngëtarja do ta bëjë baba për herë të dytë, ky është partneri i Zaimina Vasjarit dhe vajza e tij / FOTO

Një lidhje prej rreth 13 vitesh, e cila vitin që shkoi u duk se do të mbyllej me kaq, por vetëm pak muaj më vonë Zaimina Vasjari mori propozimin më romantik për martesë pikërisht në Maldive, dhe kështu historia e çiftit vazhdoi. Sot këngëtarja është në pritje të fëmijës së …

Artikulli i plotë »

Harrojeni botoksin! Ja si mund t’i zhdukni rrudhat në fytyrë

Në vend të tyre, në shtëpi mund të përgatitësh një maskë shumë të thjeshtë për fytyrë me përbërës kryesor kakaon, Për shkak të sasisë së lartë të antioksiduesve, kakao mund të ndihmojë në parandalimin e rrudhave, dhe i jep lëkurës shkëlqim dhe hidratim. Ajo mbron gjithashtu lëkurën nga infeksionet bakteriale …

Artikulli i plotë »

Ajo hoqi tapetat nga muret e shtëpisë dhe zbuloi diçka të fshehur për 50 vjet: Dhe mesazhi ishte vetëm për të!

Është qesharake se si mund të jetosh në një shtëpi për vite dhe ende të zbulosh gjëra të reja rreth saj. Kjo, siç shkruajnë mediat e huaja, përcjell Telegrafi, i ka ndodhur Donna Hurryt, e cila e kishte dashur gjithmonë shtëpinë e saj në Charlottetown të Kanadasë, por kohët e …

Artikulli i plotë »
error: