Lajme

EKSLUZIVE/Thellohet e vërteta e mësueses te Arditi, burri: Ja fotot e mesazhet që tregojnë mashtrimin, por

publikoi intervistën eksluzive të Armando Kumarakut, burrit të mësuese Eglës, e cila preku të gjithë opinionin publik me dramën e saj familjare që e tregoi te “E diela shqiptare”.Armand Kumaraku, dje tregoi se sa i tronditur ishte nga gjithë ajo që kishte dëgjuar të thuhej për të e për mamanë …

Artikulli i plotë »

Çani: Do t’i kërkosh falje gazetarëve? Gazetar: Kujt mo?! S’ja ka dhënë kush me zor…

Kryeministri Edi Rama i ftuar sonte në “Zonë e Lirë” ka shpjeguar sulmin që i bëri të mërkurën jashtë godinës së parlamentit. Çani: I mori përballë dhe ju flet kështu gazetarëve, është marrëdhënie dashurie. Unë kështu e mora. Asnjë s’të bojkotoi. Rama: Si t’më bojkotojnë? Të bëjën grevë urie thua? …

Artikulli i plotë »

Gazetari zbulon misterin:“Ju tregoj vendin ku e kanë fshehur makinën e krimit Audi A8…” (Foto)

Raporte sugjerojnë se makina e ish-ministrit Saimir Tahiri audi me targë AA 003 GB, e cila është pranuar nga Tahiri se i është shitur Habilajve, nuk po gjendet. Teksa hetimi edhe për vetë Tahirin vazhdon, anëtarët e bandës së trafikut të drogës të drejtuar nga vëllezërit Habilaj pritet të dalin …

Artikulli i plotë »
error: