Lajme

Ermali e perjashtoi Rashelin pasi.. u publikua kjo.. / Mbani frymën kapet mat: Ja kush po e pallon Rashelin e Ermal Mamaqit

Ndonëse tashmë Rashel ka nisur rrugëtimin e saj në televizion në një rrëfim për opinion.al ajo tregon se pavarësisht kësaj eksperiencë prioritet për të janë rezultatet në shkollë.“Ndiej kënaqësi kur kohën e shfrytëzoj dhe e kaloj në mënyrë produktive, kështu që stërvitja në palestër, studimet, modelingu apo edhe angazhime të …

Artikulli i plotë »

Flet aktorja: “Didi do të ishte bërë politikane nëse do të kishte vazhduar “Njerëz dhe Fate”

Nuk besojmë se ka shqiptar që nuk e adhuron telenovelën “Njerëz dhe Fate”. Një nga personazhet më të dashur të këtij seriali (ndonëse ishte personazh negative), ka qenë Didi e cila është interpretuar nga aktorja e famshme kosovare, Arta Muçaj. Muçaj është shpërngulur prej tetë vitesh në Australi, por nuk …

Artikulli i plotë »

LAJMI FUNDIT: Tronditet e gjith Shqiperia nga kjo qe sapo ndodhi para 30 min ka edhe te vdekur (Pamje)

Dy persona janë vrarë dhe tre të tjerë janë plagosur në një atentat me armë zjarri që ndodhi në shëtitoren e qytetit të Lushnjes pasditen e sotme. ABC News raporton se njëri nga viktimat është Zamir Latifi. Atentatorët qëlluan me breshëri kallashnikovi nga një makinë dhe më pas u larguan …

Artikulli i plotë »
error: