Lajme

“Si u nda Rezarta nga Ermali”, këngëtarja tregon rastin e “sikletshëm” me miken e saj

Një nga ngjarjet që tërhoqi mjaft vëmendjen e publikut ishte arrestimi dhe burgosja e nipit të Enver Hoxhës dhe bashkëshortit të këngëtares Rezarta Shkurta, pas akuzave ndaj tij për pjesëmarrje në një rrjet droge. Kanë kaluar rreth dy vite nga kjo ngjarje, por për këngëtaren duket se është ende shumë …

Artikulli i plotë »

Dalin detajet/ Ja kush është Zamir Latifi që ngeli i vrarë sot në atentat në Lushnjë (Foto)

Njëri nga viktimat e atentatit që ndodhi pasditen e sotme në qytetin e Lushnjës pranë komisariatit të policisë është i identifikuar si Zamir Latifi, personi që shikoni në foto. “Panorama” bën të ditur se në ngjarje kanë marrë pjesë 4 autorë, që kanë qëlluar nga një makinë. Viktimat mësohet se …

Artikulli i plotë »
error: