Lajme

Flet nëna e dy vajzave që u mbytën: Të më falë familja e djalit nga Tetova që u hodh t’i shpëtonte vajzat (Video)

Plazhi i Portonovës është pak i njohur dhe i frekuentuar por mori vëmendjen e opinionit publik pas strategjisë së mbytjes së tre të rinjve, raporton Ora News.Familjarët e dy vajzave që humbën jetën në det thonë se ato mund të ishin shpëtuar nëse plazhi do të kishte pasur roje bregdetare. …

Artikulli i plotë »

E FUNDIT / Aksident trafiku në Skënderaj, shtatë persona të… (Kujdes pamjet)

Një aksident trafiku ka ndodhur gjatë ditë së sotme në rrugën Skënderaj – Turiqevc. Sipas raportimeve të dëshmitarëve, nga kjo përplasje veturash, kanë mbetur 7 persona të lënduar në mesin e tyre dhe një fëmijë 4 vjeçar, transmeton Klan Kosova. Pamjet që janë dërguar në adresë të KlanKosova.tv, tregojnë më …

Artikulli i plotë »

E Pabesueshme Ja cfare ndodhi me Andi Lilen i shkon deri në fund lojës “Balena blu”, futbollisti arrin nivelin e 49 !!

Mesfushori i kombëtares shqiptare, Andi Lila, është dalluar gjithnjë për karakterin e tij karizmatik dhe këtë gjë nuk nguron ta shfaqë sa herë që i jepet mundësia. Andi ka vendosur të ironizojë me lojën famëkeqe “Balena blu”, e përhapur shumë në kohët e fundit, duke e paraqitur atë në një …

Artikulli i plotë »
error: