Lajme

Video e rrallë e Agim Ramadanit gjatë luftës: ”I hëngrëm krejt pa pjekë shkijet” (Video)

Një video e rrallë që asnjëherë nuk është publikuar në media është videoja e mëposhtme e Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës gjatë përballjes me forcat serbe. Aty degjohet Agim Ramadani duke thënë: ”I hangrum krejt pa pjekë, forcat serbe, i tranum krejt SHKIJET”. Duke klikuar ne hapësirën më poshtë shikoni të …

Artikulli i plotë »

Tre të rijnë kryejnë vjedhje duke thyer një mobil shop në Prishtinë, por u ndodhi ajo që nuk e prisnin

Tre të rinj pas mesnatës kanë thyer dhe vjedhur një mobil shop. Ngjarja ka ndodhur në Mobile Shop “ALPHA”, i cili gjendet në rrugën “Bajram Kelmendi” në kryeqytet. Në videon e siguruar nga Telegrafi të rinjtë shihen duke hyrë në lokal. Por, këta persona kanë vjedhur një kasafortë të zbrazët. …

Artikulli i plotë »

Çifti nuk përmbahen, kapen mat në qendër të Prishtinës duke e bërë në veturë! (VIDEO, 18+)

Një çift është filmuar nga një person teksa po shkëmbenin mes vete puthje të nxehta, prapa në veturë, shkruan Gazeta Blic.Ngjarja sipas videos që e ka dërguar një lexues i ‘Gazeta Blic’ ka ndodhur në rrugën “Luan Haradinaj” në Prishtinë. Në video shihen një grua dhe një burrë të ulur …

Artikulli i plotë »
error: