Lajme

Alketa nuk flet kurrë për familjen e saj, arsyeja? Diferenca e madhe në moshë me bashkëshortin

Alketa Vejsiu është një personazh i dashur për publikun shqiptar sepse gjithnjë ka drejtuar programe që kanë në qendër argëtimin e publikut.Por sa e njohim Alketën në jetën e saj personale? Aspak thuajse, pasi ajo është mjaft e rezervuar për këtë pjesë dhe nuk flet mbase kurrë për këtë pjesë.celebrimi …

Artikulli i plotë »

PAMJET “KALLËN” SERBINË: Zorana e zhveshur fshin b… me flamurin serb! (VIDEO)

Zorana Gjokiq është përzënë nga reality show “Parovi” (“Çiftet”) dhe i është ndaluar përgjithmonë pjesëmarrja në këtë spektakël, për shkak se organizatorët kanë konstatuar se ajo ka bërë një gjest skandaloz dhe ka përdhosur flamurin serb. Këtë e dëshmon video që është publikuar në YouTube dhe në rrjetin social, transmeton …

Artikulli i plotë »

Tentimvrasje ndaj Kadri Veselit, ja emrat e personave që deshën ta vrasin (Video)

Ish-shefi i Shërbimit Intelegjent të Kosovës (SHIK), Kadri Veseli, aktualisht lider i PDK-së dhe kryetar i Kuvendit të Kosovës, kishte qenë cak i një plani për tu vrarë, shkruan Gazeta NewBorn. Nënkryetari i Kuvendit të Kosovës, Xhavit Halit, ka rrëfyer ngjarjen se si ishte planifikuar një atentat ndaj shefit të …

Artikulli i plotë »
error: