Shëndetësi

Zbulim i pabesueshëm! Ky fryt e shkatërron kancerin në pak minuta

Shkencëtarët kanë zbuluar një fryt natyral, efektiv dhe anti-kanceroz krejtësisht aksidentalisht. Dhe rezultatet e këtij hulumtimi klinik të kësaj bime janë tejet inkurajuese. Shkencëtarët kanë zbuluar se qelizat kanceroze mund të eliminohen me drogën “EVS-46”. Kjo “drogë” mund të përfitohet nga pema “australian blushwood”, nga farat e frutave të saj. …

Artikulli i plotë »

Shikoni MIRË këto dy LYTHA! Nëse i keni në trup dijeni: njëri ndër ta është KANCER potencial!

Me kujdes shikojeni foton më sipër. Në të shihni dy lytha. Fatkeqësisht, njëri ndër ta është bombë e kurdisur, për të cilën nuk dihet kur dhe a do të eksplodojë.Fjala është për këtë të djathtin, lythin e kuq, i cili pikërisht më shumë na rikujton në njëfarë puçrre, mirëpo gjithmonë …

Artikulli i plotë »

Vuani nga këto sëmundje, mos shkoni te mjeku, krejt çka ju duhet është 1 gotë spermë

Terapia e spermës konsiston në gëlltitjen e spermës së një mashkulli të shëndetshëm me shumë se dy herë në javë, duke përfituar për shëndetin e trupit dhe mendjes suaj. Sperma është një burim natyral proteinash, vitamine B12, vitamine C, kalcium, magnezi, fosfori, kaliumi dhe zinku. Disa nga benefitet e të …

Artikulli i plotë »

Një ilaç i shijshëm (natyral) për të kuruar astmën, aneminë dhe kolesterolin..!!

Fiqtë janë në dispozicion gjatë gjithë vitit,prandaj ju mund ta përdorni këtë ilaç KURtë dëshironi. Kjo përzierje do të ulë kolesterolin dhe do të përmirësojë tretjen. Fiqtë janë plot me kalcium, kalium dhe zink. Ata janë gjithashtu burim i shkëlqyer i hekurit, vitaminës C, E, K dhe A. Fiqtë e …

Artikulli i plotë »

Pini ujë të ngrohtë me kripë për 7 ditë, rezultatet do t’ju çudisin!

Ndoshta asnjëri nuk e kishte menduar që do të përmirësonin ndjeshëm shëndetin e përgjithshëm të trupit nëse do të pinte ujë të ngrohtë me kripë në mëngjes. Hulumtimet kanë treguar se kjo metodë mund të japë rezultate shumë të mira për detoksifikimin e trupit dhe për mirëqënien e përgjithshme. Kjo …

Artikulli i plotë »
error: