ShowBizi

Pasi Flori Mumajesi shpërndau klipin e ri të Noizy-t, por mënyra se si i’a kthenë reperi habitë të gjithë…[FOTO]

Ata të dy nuk janë dalluar ndonjëherë për ndonjë miqësi, por sot është ndryshe. Flori Mumajesi dhe Noizy kanë kthyer faqe duke krijuar një marrëdhënie vërtet miqësore mes tyre. Ka qenë producenti i Threedots ai që ka shpërndarë klipin e Noizy-t dhe Ledrit në faqen e tij të Instagram dhe …

Artikulli i plotë »

Befason Shkurte Fejza: Ja çka thotë për Shyhrete Behlulin, tregon si … (Video)

Befason Shkurte Fejza: Ja çka thotë për Shyhrete Behlulin Këtë te diele per nder te festës së 28 Nentorit, Dites së Flamurit mysafir të emisionit Kojshia Show ishin bilbili i muzikes popullore, Shkurte Fejza dhe burri i saj, Hajrushi. Gjatë emisionit, moderatori i bën disa pyetje provokative për Shyhrete Behlulin …

Artikulli i plotë »

Nusja i kërkon Eni Çobanit t’i mbajë vjehrrin në shtëpi, ajo “ia fut bukur” me përgjigjen e saj (Video)

Një situatë mjaft e tensionuar është krijuar pasditen e sotme në emisionin “Shihemi në Gjyq” të Eni Çobanit. Përballë njëri – tjetrit kanë vjehrri dhe nusja dhe në debat e sipër, kjo e fundit i kërkon Eni Çobanit ta marrë ajo vjehrrin sepse nëse nuk i sjell certifikatën e pronësisë …

Artikulli i plotë »
error: