ShowBizi

Ardit Gjebrea nuk mund të ishte më i lumtur se kaq, ja çfarë po ndodh me moderatorin

Moderatori i dashur i shqiptarëve në postimet e tij në rrjetet sociale përcjell gjithmonë pozitivitet. Por këtë herë ai ka publikuar një foto krah vogëlushes së tij, Ana. Babë e bijë janë thuajse të pandashëm. Arditi dhe Ana shkojnë bashkë në eventet më të rëndeshishme dhe kurrë nuk mungon argëtimi. …

Artikulli i plotë »

Skandaloze: Teuta Krasniqit i del video nudo. Shiko VIDEO-n ku ajo shfaqet cullak

Teuta Krasniqi është protagonistja kryesore e filmit “Distant Angels”, në të cilin ka punuar qe një kohë. Aktorja mjaft e përfolur në vitet e fundit, në këtë projekt luan krahas aktorit të njohur, Nik Xhelilaj. Ndërkaq, filmi është prodhim i Gjergj Xhuvanit, kurse aty luan edhe Rinaldo Rocco. Prive ka …

Artikulli i plotë »

Mbesa e presidentit del me të brendshme në pazar, të pasmet super-seksi çmendin rrjetin (Foto)

Tashmë mbesa seksi e ish-Presidentit Bujar Nishani është një figurë mjaft e njohur. Këtë herë në rrjete sociale ajo ka provokuar sërish përmes një foto ku shfaqet e veshur me “body” dhe ku ka ekspozuar të pasmet e saj. “Duke ikur për të bërë pazar…mos kam harruar diçka?”,-ka shkruar Beniada …

Artikulli i plotë »
error: