ShowBizi

Liberta kalon çdo limit: Poston foto duke i depiluar pjesët intime (Foto)

Liberta Spahiu është një ndër moderatoret më të njohura. Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale. Liberta është një vajzë e bukur dhe tërheqëse,transmeton Gazeta Express. Por ajo së fundmi poston një fotografi krejt ndryshe duke depiluar këmbët. ‘Problem i ‘përjetshëm’ i femrave për qimet në trup mund të mos …

Artikulli i plotë »
error: