ShowBizi

Bes Kallaku ndërroi fe për gruan, por kush e pengoi për t’u martuar në Kishë?!

Aktori Bes Kallaku dhe këngëtarja Xhensila Myrtezaj i dhanë fund beqarisë duke kurorëzuar dashurinë e tyre 7-vjecare në një martesë madhështore që u mbajt në muajin shtator. Më herët gjatë vitit aktori i njohur i humorit ndërroi fe, duke përqafuar besimin e krishterë. Ëka e dëshmoi edhe me pjesëmarrjen e …

Artikulli i plotë »

“Adelë! Bardhi me Sanijen të lanë amanet tek ne, na fal që qemë vonë…” (foto)

Një nga mikeshat më të ngushta të gazetares së ndarë nga jeta, Adela Xhamanit, Fatmira Nikolli i ka dedikuar fjalë rrënqethëse 31-vjeçares që u nda tragjikisht nga jeta në moshën 31-vjeçare të hënën e shkuar. Ja mesazhi i plotë i Fatmirës: Adelë, a kishte të drejtë Brian Weiss për “Shpirtin”? …

Artikulli i plotë »

Bjordi nuk mban më: “Ju kanceri i kësaj bote nuk meritoni as mallkim” ja çfarë i thotë Rozana

Bjordi ka reaguar kundër të gjitha “sulmeve”.Përmes një shkrimi në profilin e tij në Instagram , ish-i dashuri i Adela Xhamanit është revoltuar pasi në qindra komente ngushëlluese, kishte dhe nga ato ku fansat në rrjete sociale e fajësojnë Bjordin pse ishte ndarë nga Adela. E nuk vonoi shumë dhe …

Artikulli i plotë »

U fotografua pranë hotelit me të, Fatmir Hysenbelliu bën deklaratën e papritur për Pamela Anderson

Para disa kohësh u përfol gjatë për fotot me aktoren e njohur të Bayëatch, Pamela Anderson dhe sot Fatmir Hysenbelliu ka befasuar me deklaratën e tij. I ftuar në emisionin pasditet “Rudina” Fatmiri ka treguar se shumë shpejt do e sjellë në Shqipëri Pamela Anderson-in. Hysenbelliu tha: Kam qenë i …

Artikulli i plotë »
error: