ShowBizi

Këngëtarja Eni Koçi e cila ishte e ftuar në “Xing” të shtunën e kaluar u bë pjesë e një loje ku duhet të zgjidhte mes vetes dhe femrave të tjera të show-bizit se cila ishte më e bukur. Kur në ekran u shfaq Kallashi, Eni zgjodhi veten e saj si më të bukur. Pas kësaj nuk mund të mungonte as reagimi i Kallashit. Ajo ka postuar në profilin e saj të Snapchatit videon ku Eni thotë se është më e bukur se ajo, por pa shkuar asgjë. Mos vallë Kallashi e ka lënë në dorë të fansave të vendosin se cila është më e bukur. Të gjithë ishim në pritje të një reagimi nga Kallashi, por këtë video në fakt nuk e priste askush.

Këngëtarja Eni Koçi e cila ishte e ftuar në “Xing” të shtunën e kaluar u bë pjesë e një loje ku duhet të zgjidhte mes vetes dhe femrave të tjera të show-bizit se cila ishte më e bukur. Kur në ekran u shfaq Kallashi, Eni zgjodhi veten e saj si …

Artikulli i plotë »

Mahnit bashkëshortja e futbollistit shqiptar, shikoni si duket në ceremoninë e FIFA-s

Mbrëmjen e sotme është organizuar nga FIFA ceremonia për shpërndarjen e çmimit ‘Lojtari i Vitit’ dhe disa çmime të tjera. Futbollisti shqiptar, Granit Xhaka dhe gruaja e tij Leonita Lekaj nuk kanë munguar sonte në ‘Fifa Football Awards 2017. Në një foto të publikuar në rrjetet sociale, Leonita duket tejet …

Artikulli i plotë »

Vajzës seksi tek ‘Xing me Ermalin’ i doli ‘’ZOGU’ , reagon Rasheli ja çfarë thot…

Zëvendësueses’ së Rashelit i doli ‘’ZOGU’’, ja mendimi i Kolanecit për të… Mbrëmjen e së shtunës Ermal Mamaqi na prezantoi me vajzën që zëvendësoi Rashel Kolanecin. Ajo është një modele në Itali ku duhet thënë se është një bionde me të vërtet seksi. Ajo u prezantua me publikun si një …

Artikulli i plotë »
error: