ShowBizi

Xhensila provokon me foton seksi: Komenti motrës së Besit nuk pritej

Këngëtarja Xhensila Myrtezaj ka surprizuar fansat dhe ndjekësit në rrjetet sociale mëngjesin e së mërkurës, pasi ka postuar një foto tepër joshëse. Myrtezaj shihet duke pozuar në ballkon, e veshur vetëm me një këmishë të bardhë të shkurtër që i ekspozon asaj këmbët e gati fundshpinën. Këngëtarja ka marrë menjëherë …

Artikulli i plotë »

Labit i ‘prishet’ dasma, Meda ‘tradhëtoi’ gruan e tij pikërisht sonte, ja me kë u zë ‘mat’ (Foto)

Meda dhe Lulja janë ftuar së bashku në dasmën e Labit, të cilët edhe e kanë nderuar atë me pjesëmarrje, përcjell ORAinfo. Por diçka që nuk shkon është se çifti nuk po qëndrojnë afër nëjri-tjetrit, për më tepër Meda u fotografua me dy koleget superfemra. Big Mama dhe Shkurte Gashi …

Artikulli i plotë »
error: