Sport

Simpatizuesit e Realit dhe Mançesterit shpallin para kohe fitoren e klubit të tyre në Shkup(VIDEO)

Një sfidë tejet interesante dhe e bukur për ta parë do të zhvillohet nesër në stadiumin “Telekom Arena” në mes Real Madridit dhe Mançester Unitedit, ndeshje kjo e vlefshme për Super Kupën e Europës për klube, shkruan gazeta Lajm. Fansa dhe mbështetës të shumtë të ekipeve në fjalë sot kanë …

Artikulli i plotë »

Legjenda e futbollit botëror do të bëhet Trajneri i Shqipërise URIME SHQIPTAR …

Clarence Seedorf pritet të jetë trajneri i ardhshëm i Kombëtares shqiptare, duke zëvendësuar kështu trajnerin Gianni de BiasiPak ditë kanë mbetur, për të mos thënë orë, nga zyrtarizimi i trajnerit të ri të përfaqësueses së Shqipërisë. Top Channel ka mësuar se takimet janë mbyllur dhe i fundit që është intervistuar …

Artikulli i plotë »

Lajmi Fundit: Gazeta prestigjoze zbulon klubin e ri të Ronaldos pa dashje…. (FOTO)

Cristiano Ronaldo pritet të largohet nga Real Madrid. Cristiano Ronaldo do të largohet nga Real Madrid por jo për t’u rikthyer në Manchester United. E përditshmja sportive franceze “L’Equipe” raporton se Paris Saint-Germain është i gatshëm të niset në mision për blerjen e tij, përcjell “lajmi.net”. Ronaldo thuhet se ka …

Artikulli i plotë »

Gjest i pahijshëm nga Griezmann, nuk e përshëndet shokun e skuadrës (Video)

Antonie Griezmann duket se nuk ka marrëdhënie të mira me qendërmbrojtësin e Real Madridit, Raphael Varane Mbrojtësi i Real Madridit, Raphael Varane sot i është bashkuar kombëtares së Francës në përgaditjet për ndeshjet kualifikuese të Kupës së Botës. Ai është përshëndetur nga lojtarët dhe trajneri Didier Deshamps për suksesin në …

Artikulli i plotë »
error: