Wednesday , 12 December 2018

Video

Sulmohet Presidenti Erdogan në Amerikë, sigurimi përleshet me protestuesit (video)

Vizita e Presidentit turk, Erdogan në Uashington të Amerikës nuk mund të themi se ishte aq e mirëpritur, veçanërisht nga mbështetësit e Gylenit të cilët protestonin dhe dëshiruan të sulmojnë Presidentin turk, njofton Zhurnal. Mirëpo në këtë tentativë të protestuesve menjëherë reagoi sigurimi i Presidentit turk të cilët nuk lejuan …

Artikulli i plotë »

Një vajzë e veshur si kameriere refuzohet nga një mashkull, por kur vishet seksi i njëjti çmendet pas saj – shikoni si i hakmerret ajo (Video)

Shumë njerëz besojnë se pamja e jashtme tek një femër nuk luan rol edhe aq të rëndësishëm, por një video e publikuar së fundmi në internet tregon të kundërtën. Një vajzë e re kishte vendosur të tallet keq me një mashkull, pasi ishte maskuar e veshur si një kameriere duke …

Artikulli i plotë »
error: