Wednesday , 12 December 2018

Video

Homoseksualiteti ekziston edhe tek kafshët, ajo çfarë bëjnë këta dy luanë meshkuj po i çmend shkencëtarët

Ditëve të fundit, tema më e përfolur ka qenë komuniteti LGBTI dhe homoseksualiteti. Por, një dukuri shumë e përfolur si kjo nuk është e pranishme vetëm tek njerëzit, por siç duket edhe tek kafshët Në videon e mëposhtme, mund të shihni se homoseksualiteti ekziston edhe tek luanët por edhe tek …

Artikulli i plotë »

Tiranë/ Hipën në autobus por sheh tmerr me sy nga pamja që i shfaqet përballë / VIDEO

Të shumta janë denoncimet dhe pakënaqësitë që vijnë pranë redaksisë sonë nga qytetarë të ndryshëm në lidhje me shërbimin mjaft të dobët e pa cilësi nëpër linjat e transportit publik në Tiranë.Të gjithë e dimë se paratë që paguajmë për biletën nuk na sigurojnë as kushtet më minimale sidomos tani …

Artikulli i plotë »

Kjo spikere e bukur italiane shfaqë pjesë të trupit të saj më shumë se që duhet, por shikoni cfar i ndodh ne telefonate.. |VIDEO|

Gazetarja televizive italiane në TG 5, ishe ulur para një tavoline qelqi dhe për këtë fakt kishte harruar krejtësisht. Po të ishte e vetëdijshme se tavolina është e tejdukshme me siguri që shikuesve nuk do iu dhuronte skenen e pamjes së hapësirës ndërmjet këmbëve të saj. Tridhjetëetetë vjeçarja Constanza Calabrese, …

Artikulli i plotë »

Ndodhi edhe kjo morën vesh se ndanin të njëjtin mashkull, këtë që bëjnë këto vajza s’e keni parë kurrë

Dy vajza nga shteti i Hondurasit janë shndërruar në protagonistet e një ndër videove më virale në rrjet. Vajzat, të cilat mësuan se ndanin të njëjtin mashkull janë zënë në mes të rrugës të zonës së Tocoas pjesë e provincës Colon. Ata rrihen me grushte, shahen dhe ofendohen dhe “pastrojnë” …

Artikulli i plotë »
error: