Wednesday , 12 December 2018

Video

Kujdes, pamje të rënda! “Missi humb jetën “live” në Instagram, makina bie në humnerë (VIDEO + 18)

Një mbrëmje feste me alkool e muzikë në makinë, ka përfunduar në tragjedi për vajzën më të bukur të Ukrainës. Sofia Magerko 16 vjeçe ka ndërruar jetë pas një aksidenti fatal me makinë. E gjithë skena është xhiruar pasi “Miss Ukraina” dhe mikesha e saj kanë qenë në një video …

Artikulli i plotë »

Aksidenti e la atë në komë, por ajo nuk e braktisi kurrë; 3 vite më pas, ai e befasoi me një dhuratë mahnitëse

Kjo histori dashurie është me të vërtetë mahnitëse. Dashuria e Kelcie dhe Larry për njëri-tjetrin filloi në shkollë të mesme. Larry ishte një lojtar i njohur futbolli dhe Kelcie ishte tifozja e saj më e flaktë. Ajo ishte aty për të në të gjitha ndeshjet dhe e përkrahu atë edhe …

Artikulli i plotë »

E fundit / Personi që u alivanos në Gjilan dhe nuk u ndihmua nga askush, ka vdekur! (Video)

Një person është gjetur i vdekur në orët e paradites të së shtunës në rrugën Gjilan-Ferizaj. I ndjeri rreth 63 vjeçar sipas policisë kishte probleme shëndetësore me zemër dhe vdekja e tij ka qenë e natyrshme. Rastin e ka konfirmuar Policia Rajonale e Gjilanit për lajmi.net. Ismet Hashani zëdhënës i …

Artikulli i plotë »

Pamje rrëqethëse: Tentojnë ta rrëmbejnë fëmijën para syve të prindërve, babai i tij reagon shpejt (Video)

Një video rrëqethëse është filmuar nga kamerat e sigurisë të instaluara brenda një restoranti në Johanesburg, ku shfaqet momenti i një tentim rrëmbimi të një fëmije, derisa prindërit e tij gjendeshin jo shumë larg tij. Familja e lumtur po qëndronte e ulur pranë një tavoline në restorant duke shijuar në …

Artikulli i plotë »

Tearcë/Pronari në Zvicër, dikush futet në shtëpi në 6 të mëngjesit, kamerat e sigurisë e filmojnë (VIDEO)

Ngjarja ka ndodhur sot në mëngjes në Tearcë të Tetovës. Pronari i shtëpisë është me punë në Zvicër dhe në shtëpinë e tij në vendlindje ka instaluar kamerat e sigurisë, njofton Tetova News. Sot në mëngjes, rreth orës 6 të mëngjesit, dilush është futur në shtëpi. Familja është e interesuar …

Artikulli i plotë »

Njëvjeçari zorrëtharë gjendet i gjallë, pasi ngeli i vetëm 4 ditë që nga vrasja e nënës (Video)

Një djalë i vogël është shpëtuar nga ushtarët irakianë në një shkollë të bombarduar në Mosul, pasi ka mbijetuar i vetëm për katër ditë. Në pamjet e publikuara në internet, shihen ushtarët irakianë duke hequr pluhurin nga trupi i njëvjeçarit, nëna e të cilit besohet të jetë vrarë në luftën …

Artikulli i plotë »
error: