Wednesday , 12 December 2018

Video

Manipulim i madh tek sërbët shikoni se çfar kan bër në Vendvotim ata (VIDEO)

Parregullsitë në votime kanë nisur në komunën e Graçanicës. Në shkollën e mesme “Krral Milotin”, respektivisht në vendvotimi 01, 3401E/01R, një vajzë ka tentuar të votojë për të tretën herë. Indeksonline jua sjell momentin kur vëzhguesit nuk e lejuan të njëjtën të futet të votojë, ndonëse njëri prej tyre dëshironte …

Artikulli i plotë »

”Ohhh me mujt veç një shpi qetyne fmijëve me ja bo, tjetër veti nuk i du. Ju lutna gjithëve kush mundi mem nimue, me mi pshtu qeta fmijë” (VIDEO)

Familja Rexhepi nga komuna e Podujevës jeton në një barakë dydhomëshe e cila në fillim të këtij viti ishte djegur nga energjia elektrike. Ai posedon parcelën e tokës, por i mungojnë mjetet për ndërtimin e saj. Ai mbanë gjithë këta anëtarë të familjes me vetëm një social, e i cili …

Artikulli i plotë »

Kjo çka i ka ndodh Safetës i ka shokuar familjen e ish burrit të saj! (Video)

Këngëtarja Safete Mustafa, më e madhja e motrave Mustafa, ka bërë padi në Gjykatën Themelore të Prizrenit- Dega Suharekë, për vërtetim pronësie të palujtshmërisë. Pasi i vdiq burri, mes këngëtares dhe kunetërve të saj lindën mospajtime rreth shfrytëzimit të shtëpisë së bashkëshortit. Lidhur me këtë rast me lot në sy …

Artikulli i plotë »

Eskalon situata në debat: Arbana Xharra kepet keq Ylli Hoxhën(Video)

Gazeta Blic Një përplasje e ashpër ka ndodhur në një debat të drejtpërdrejtë televiziv zgjedhor ndërmjet Arbana Xharrës nga PDK dhe Ylli Hoxhës nga Vetëvendosje. Xharra, anëtare e re e PDK-së, dhe Hoxha, kandidat për deputet në Kuvendin e Kosovës, kanë shkëmbyer akuza me njëri-tjetrin në televizionin publik. Xharra ia …

Artikulli i plotë »
error: