Wednesday , 12 December 2018

Video

Shikojeni se çka thotë hoxhë Shefqet Krasniqi për Lavdrim Muhaxherin (Video)

Për herë të parë rreth krye-terroristit Lavdrim Muhaxherit, i cili u vra dje në Siri, është rrëfyer Shefqet Krasniq– imami i Xhamisë së Madhe në Prishtinë, shkruan Gazeta NewBorn. Shefqet Krasniqi, ishte arrestuar si i dyshuar për veprën penale “nxitje e urrejtjes, përçarje ose mosdurim kombëtar, racor, fetar apo etnik”, …

Artikulli i plotë »

Shkenca: Me këto PESË TRUQE do ta bëni atë të përjetojë ORGAZËM! (VIDEO)

Për të përjetuar orgazëm një grua, nevojitet shumë më shumë sesa gjetja e klitorisit. Hulumtime të reja tregojnë se faktorët e vogël si temperatura e dhomës, ajo çfarë thoni në shtrat etj., ndihmojnë në rrugëtimin e saj drejt klimaksit, transmeton Telegrafi. Më poshtë i keni këta pesë truqe të mbështetur …

Artikulli i plotë »

Gjest i pahijshëm nga Griezmann, nuk e përshëndet shokun e skuadrës (Video)

Antonie Griezmann duket se nuk ka marrëdhënie të mira me qendërmbrojtësin e Real Madridit, Raphael Varane Mbrojtësi i Real Madridit, Raphael Varane sot i është bashkuar kombëtares së Francës në përgaditjet për ndeshjet kualifikuese të Kupës së Botës. Ai është përshëndetur nga lojtarët dhe trajneri Didier Deshamps për suksesin në …

Artikulli i plotë »
error: