Çfarë po ndodh mes Ledrit dhe pornostares shqiptare? Ledri kapet “mat” (Pamje)

Çfarë po ndodh mes Ledrit dhe pornostares shqiptare? Ledri kapet “mat” (Pamje)

Ledri kapet “mat” me pornostaren shqiptare…
Te dy janë të suksesshëm në profesionet e tyre, Ledri në muzikë ndërsa Alby në industrinë e pornografisë. Ajo është 20 vjeç dhe është super seksi. Por bukurisë së Albyt nuk i ka rezistuar dot as reperi shqiptar Ledri Vula. Ai është kapur “mat” teksa ka i ka bërë ‘follow’ në Instagram. Me siguri edhe Alby e njeh Ledrin dhe gjithashtu duhet të jetë fanse e muzikës së tij…Shiko videon e plote duke klikuar me poshte ne reklam:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Ditari:
error: