Daily Mail flet për fëmijët e pasur të Tiranës: Pasuria e tyre, për t’u pasur zili

Daily Mail i ka kushtuar një artikull të veçantë fëmijëve të pasur të Tiranës (Rich Kids of Tirana), e cila nisi si një faqe e thjeshtë Instagrami, por paraqet në mënyrë shumë të mirë jetesën e disa prej fëmijëve të pasur të vendit tonë.

Bëhet fjalë për një llogari Instagrami me plotë 15 mijë ndjekës, të cilët rriten nga dita në ditë.

Siç shkruan “Daily Mail”, këta të rinj jetojnë në luks të shfrenuar, duke vënë në qendër të vëmendjes së tyre flamurin shqiptar dhe makinat e shtrenjta, pushimet e pafundme.

Tufat me para nëpër çanta dhe të derdhura sheshit duket se janë trendet më të fundit të këtyre të rinjve.

Në linkun më poshtë gjeni disa prej fotove të tyre:

 

 

 

 

Linku

 

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Ditari:
error: