Saturday , 17 November 2018

Dikur luante me Qumilin, tani ajo ju çmend me të pasme bombastike (Video)

Geta Beqën të gjithë e mbanin mend teksa luante me humoristin e njohur Sevadi Radogoshi-Qumili.

Përveç humorit, Geta një kohë merrej edhe me vallëzim, transmeton Gazeta Express.

Por tani e shihni një Getë krejt ndryshe. Ajo tani po merret me fitnes.

Së fundmi ajo ka postuar disa video në profilin e saj në Instagram, ku vë në pah të pasmet e saj bombastike…..per te par videon e plote kliko ne reklame….per me shume shiko videon me poshte!

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Ditari:
error: