Dikur rrihte djemtë në mes të Elbasanit, shikoni çfarë bën sot vajza me format “bombë”


Ajo u bë “e njohur” pas publikimit të një videoje ku shihej teksa rrihte keq dhe ofendonte me fjalë banale një djalë, ngjarje kjo që ndodhi disa kohë më parë në Elbasan.
Trejsi Sejdini nuk u dallua vetëm për këto gjeste prej “gangstereje” por edhe për format e saj të rrumbullakosura dhe fotot provokuese që publikonte në rrjetet sociale.

Sot, ajo ka grumbulluar më shumë se 40 mijë ndjekës në Instagram, ku në profilin e saj herë pas here publikon foto tejet të nxehta duke nxjerrë të pasmet e gjoksin.

Në foton e fundit, Trejsi është fotografuar para pasqyrës, duke vënë në dukje gjoksin nën një bluzë të shkurtër.

Bashkangjitur fotos ajo shkruan:

Ai tha: Ka shumë vajza me të cilat mund të qëndroj. (Por nuk mundem pa ty)”.

Duket se Trejsi ia ka rrëmbyer zemrën dikujt, por zgjedh që të mos publikojë asnjë foto me të.

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Ditari:
error: