Dy të rinj nuk njohin limite sex të çmendur në hyrje të pallatit (VIDEO)

Ky çift i pacipë ka lënë rrjetin gojëhapur.Çifti i dashuruar mesa duket nuk mund të priste derisa të ktheheshin në shtëpi, në mënyrë që të kryenin marrëdhënie seksuale, por i janë “futur punës” në rrugë.Madje pa e vrarë fare mendjen për kë po shikonte apo për kamerat e sigurisë që filmonin. Ngjarja është filmuar në Buenos Aires. Por gjithçka mesa duket ka zgjatur vetëm 20 sekonda, pasi dikush i ka bezdisur në intimitetin e tyre. Videon mund ta shihni me poshte nen reklam

VIDEO

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Ditari:
error: