E FUNDIT / Tronditet Shqiperia sot ne mengjes u gjet i vdekur… (Kujdes pamjet)

E FUNDIT / Tronditet Shqiperia sot ne mengjes u gjet i vdekur… (Kujdes pamjet)
Gjendet i vdekur në oborrin e shtëpisë. Sipas të dhënave të uniformave blu bëhet fjalë për një 50 vjeçar, i cili është gjetur i pajetë në oborrin e banesës së tij. Ngjarja ka ndodhur në orët e para të ditës së sotme, ndërsa dyshohet se vdekja ka ardhur për shkaqe natyrore…kujdes pamjet klikoje reklamen poshte per te shikuar videon e plote nese je idobet mos e shiko:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Ditari:
error: