E mbani mend Noçen me tatuazh te gjoksi në “Big Brother”? Ja çfarë bën sot (foto)

Vajza fierake që çmendi të madh dhe të vogël në edicionin e parë të “Big Brother” vështirë se do të harrohet nga publiku.Najada Konomi, e pagëzuar me nofkën Noçe brenda edicionit të parë të këtij reality show, prej kohësh i mungon intervistave, ama është aktive në rrjete sociale.E kush nuk e mban mend atë? Për tipin e çlirët, tatuazhin e stërmadh të gjoksi, lidhjen me konkurentin tjetër Olsin e për përfoljen se ishte e para vajzë që bëri marrëdhënie seksuale brenda Bigut.Najada sot është bionde, vazhdon të merret me pikturë, jeton në Itali dhe madje në profilin e saj në Instagram thotë se është e martuar. /ShkodraNews / Ndiqi fotografite ne linkun me poshte

 

 

 

Link

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Ditari:
error: