E pabesueshme sa e vjetër është Sevgi, me këto vite dhe kaq në formë [Foto]


İlkay Kayku Atalay është emri i aktorës së preferuar për një pjesë të publikut shqiptar të cilët janë shikuesë të rregullt.

Në serial i është ngarkuar roli i një gruaje të shtyrë në moshë, por Sevgi në realitet befason me linjat e saj.

E trajnuar ajo gjithmonë është përfolur në mediat turke për shëndetin e saj të mirë.

Pavarësisht kësaj pamje, Sevgi numron plot 44 vite.

Duket se ka sfiduar kohën dhe këto fotografi e dëshmojnë këtë.

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Ditari:
error: