E PAPRITUR :Bëhuni gati, këto janë vendet ku nesër do të bier dëborë

Reshjet e shiut kanë pushtuar gjithë vendin këtë të hënë, ndërkohë që orët Në vijim priten edhe te bier borë në veri dhe verilindje.
Gjatë ditës së sotme dhe nesër (dt.23 dhe 24), priten reshje të dobëta në të gjithë territorin. Në pjesën veriore dhe verilindore, gjatë ditës se nesërme reshjet priten të jenë në formën e dëborës deri në kuotën 900 metra mbi nivelin e detit, sipas Institutit të Gjeoshkencave, Ja ne cilat qytete priten te jenë reshjet më të forta, Klikoni poshte dhe ju hapet foto:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Ditari:
error: